با شيوه هاي بسته بندي ورق گالوانيزه آشناشويد

هنگام‌ خريد ورق گالوانيزه  بايد به ضخامت، ابعاد و وزن آن دقت داشته باشيد. نوع بسته‌بندي ورق گالوانيزه با توجه به رول يا شيت بودن آن متفاوت است و گاها کيفيت بسته بندي صادراتي آن بسيار متفاوت مي باشد. اما جهت فروش داخلي نسبتا شبيه بوده، که اطلاعات دقيق آن را از مرکز فروش ورق گالوانيزه بپرسيد. ورق گالوانيزه از نظر ابعادي و شيوه‌هاي بسته‌بندي تنوع نسبتاً زيادي داشته و مطمنا  بسته بندي سفارشي اگر مدنظر مشتري باشد در تعيين قيمت ورق نقش خواهد داشت.

حتي بارها ديده شده که بسته‌بندي غيراصولي ورق گالوانيزه موجب وارد آمدن آسيب و خساراتي به اين ورق شده است. از اين رو و به دليل اهميتي که موضوع بسته بندي ورق گالوانيزه دارد، بازرگاني آرادآهن تصميم گرفت با انتشار مقاله‌اي، مشتريان خود را نسبت به اين مسئله و انواع شيوه‌هاي بسته بندي ورق گالوانيزه آگاه سازد. پس با ما در اين مقاله همراه باشيد.

خريد ورق گالوانيزه 

براي خريد ورق گالوانيزه بايد به صورت دقيق، مشخصات فني آن را تعيين کنيد. منظور از مشخصات فني ورق گالوانيزه ابعاد، ضخامت و وزن آن است که با قيمت ورق نيز رابطه‌ي مستقيمي دارد. به طور کلي ورق‌هاي گالوانيزه با ضخامت‌هاي 0.18 تا 6 ميلي‌متر و در عرض 1 يا 1.25 متر توليد مي‌شوند.

از ديگر مشخصات مهمي که بايد هنگام خريد به آن دقت داشته باشيد، ميزان کوتينگ يا ضخامت لايه‌ي پوششي سطح ورق است. سطح ورق‌هاي گالوانيزه در طول فرايند توليد و يا گالوانيزه شدن با يک لايه يکنواخت عنصر روي پوشش داده مي‌شوند و اين لايه به آن‌ها خواصي چون: مقاومت در برابر خوردگي، زنگ زدگي و .. خواهد داد. منظور از درصد پوشش يا کوتينگ ضخامتي است که اين لايه روي دارد و با ميزان ،مقاومت و طول عمر ورق رابطه‌ي مستقيمي دارد. بنابراين بايد حداقلي از ميزان کوتينگ ورق را با توجه به شرايط جغرافيايي و محيطي محل اجراي پروژه‌ي خود تعيين کرده و در هنگام خريد در نظر بگيريد.

اهميت بسته بندي ورق گالوانيزه

بسته بندي از ديگر فاکتورهايي است که هنگام خريد ورق گالوانيزه بايد در مورد آن از مرکز فروش اطلاعاتي را درخواست کنيد. اما چرا بسته بندي ورق گالوانيزه تا اين حد حائز اهميت است؟ اصلاً بسته بندي ورق گالوانيزه چه مزايايي دارد؟

قابليت جابه‌جايي: ورق‌هاي گالوانيزه معمولاً وزن زيادي دارند که جابه‌جا کردن آن‌ها را بسيار دشوار مي‌کند. به خصوص که شکل ورق مانندشان باعث آسيب پذيري آن‌ها در هنگام جابه‌جايي خواهد شد. به همين دليل در اکثر موارد ورق‌هاي گالوانيزه را به صورت رول شده بسته بندي مي‌کنند، تا حمل و نقل راحت‌تر و ايمن‌تري داشته و به سلامت به مقصد برسند.
جلوگيري از آسيب: بدون شک سطح صيقلي و صاف ورق گالوانيزه را ديده‌ايد. به علاوه اين سطح با لايه‌ي از عنصر روي پوشانده شده است. در صورتي‌که اين مقطع فولادي به درستي بسته بندي نشود، احتمال اينکه سطح و يا لايه‌ي پوششي آن آسيب ببيند، بسيار زياد خواهد بود.
افزايش طول عمر: انبارداري و نگهداري ورق گالوانيزه در حالت کلاف و بسته بندي شده بسيار راحت‌تر است. به علاوه ورق رول شده کمتر در معرض شرايط آسيب‌زايي محيطي و جغرافيايي قرار گرفته و در مدت زمان بيشتري خواص خود را حفظ خواهد کرد.

شيوه هاي بسته بندي ورق

براي بسته بندي ورق‌هاي گالوانيزه از تجهيزات، وسايل و روش‌هاي مختلفي استفاده مي‌شود که هر کدام از آن‌ها درجات متفاوتي از امنيت را براي ورق فراهم مي‌کنند که در نتيجه قيمت نهايي فروش ورق گالوانيزه را تحت شعاع قرار مي‌دهند. در ادامه به توضيح اين شيوه‌ها خواهيم پرداخت:

شيوه‌ي 601: در اين روش دو لبه دروني و بيروني ورق توسط چهار تسمه شعاعي و يک تسمه محيطي تحت پوشش قرار مي‌گيرند؛ اما سطح ورق همچنان در معرض آسيب بوده و محافظت خاصي براي آن در نظر گرفته نمي‌شود. به همين دليل از اين شيوه در مواقعي استفاده مي‌کنند که نياز به جابه‌جايي‌هاي طولاني و انبارداري‌هاي بلند مدت نباشد.
شيوه‌ي 621: در اين روش با استفاده از چهار تسمه شعاعي و دو تسمه محيطي لبه‌ها محافظت شده و به علاوه سطح ورق نيز با ورق‌هاي محافظ پوشش داده مي‌شود تا در برابر رطوبت محفوظ بماند. استفاده از شيوه‌ي بسته بندي 621 به دليل ايجاد سطح بالايي از ايمني و هزينه‌هاي مناسب بسيار رايج و متداول است.
شيوه 631: تنها تفاوتي که اين شيوه با شيوه‌ي 621 دارد، استفاده از پالت‌هاي چوبي است که براي حمل و نقل ورق امنيت بيشتري را به همراه خواهد داشت.
شيوه 641: براي بسته بندي ورق گالوانيزه در اين روش از شش تسمه شعاعي و سه تسمه محيطي استفاده مي‌شود. به علاوه سطح ورق نيز کاملاً با پوشش‌هاي امنيتي محافظت مي‌شود. در واقع اين شيوه از بسته بندي ورق گالوانيزه بسيار ايمن است، اما به دليل نياز به هزينه‌هاي بالا تنها در مواردي از آن استفاده مي‌شود که نياز به انبارداري و نگهداري طولاني مدت ورق باشد.
شيوه 651: تنها تفاوتي که اين شيوه با شيوه بسته بندي 641 دارد، استفاده از پالت‌هاي چوبي براي حمل و نقل و جابه‌جايي آسان‌تر و ايمن‌تر است. مسلماً اجراي اين شيوه نيز به هزينه‌هاي زيادي نياز دارد و به شدت بر روي قيمت نهايي خريد ورق گالوانيزه اثر مي‌گذارد. از اين رو اين شيوه، تنها براي صادرات به ساير کشورها مورد استفاده قرار مي‌گيرد.

قيمت ورق

قيمت ورق‌ فولادي به نوع، ابعاد و کيفيت آن بستگي دارد. براي مثال ورق گالوانيزه مي‌تواند در دو نوع گالوانيزه گرم و يا سرد توليد شود. ورق‌هاي گالوانيزه گرم از ضخامت کوتينگ بالا و مقاومت زيادي برخوردار هستند. در مقابل ورق‌هاي گالوانيزه سرد به دليل اينکه در دماهاي بالا قرار نمي‌گيرند، کيفيت ظاهري خود را حفظ کرده اما لايه‌ي پوششي عميقي را به خود جذب نمي‌کنند. از اين رو مقاومت و استحکام کمتري در مقايسه با ورق‌هاي گالوانيزه گرم خواهند داشت.کيفيت از ديگر فاکتورهاي تأثيرگذار در قيمت ورق گالوانيزه است. اين مشخصه‌، رابطه‌ي مستقيمي با برند و مارک ورق دارد. هرچه کارخانه‌ توليدکننده ورق مجهزتر و به روزتر باشد و از مواد اوليه‌ي مرغوبتري استفاده کند؛ به طور قطع ورق توليدي از کيفيت بالاتر و در نتيجه قيمت بيشتري نيز برخوردار خواهد شد.

شايان ذکر است که شما مي‌توانيدليست قيمت ورق گالوانيزه در انواع برندها و سايزها را در سايت آرادآهن مشاهده نماييد. همچنين در صورتي که به مشورت با متخصصان نيازمند هستيد و يا سوالي در اين زمينه خريد ورق گالوانيزه داريد، مي‌توانيد با شماره‌ي 34055-031 تماس گرفته و به صورت رايگان از راهنمايي کارشناسان فروش ما استفاده کنيد.

فروش ورق گالوانيزه 

فروش ورق گالوانيزه توسط مراکز مختلفي در سراسر کشور صورت مي‌گيرد. اما از آنجايي که کيفيت و اصالت اين محصول بسيار حائز اهميت است توصيه مي‌کنيم که خريد خودرا تنها در مراکز معتبرثبت نماييد.

مراکز فروش ورق معمولاً محصولات خود را از توليدکنندگان معتبر تأمين نموده و در هنگام فروش ورق گالوانيزه قيمت‌هاي خود را براساس تعرفه‌ها به شما اعلام مي‌کنند. در اين صورت مي‌توانيد آسوده خاطر باشيد که به ورق فولادي با کيفيتي بالا و قيمتي مناسب دست پيدا کرده‌ايد.

مرکز پخش انواع ورق فولادي در ايران

از ديگر خدمات ويژه بازرگاني آراد آهن امکان ثبت سفارش به صورت غيرحضوري است. شما مي‌توانيد با سفارش آنلاين ورق سياه و گالوانيزه از طريق فرم‌هاي مشخص شده در سايت، محصولات خود را درخواست کرده و بعد از دريافت مشاوره‌ي رايگان در کوتاهترين زمان ممکن آن‌ها را در هرنقطه از کشور تحويل بگيريد.

منبع : دانشجو اينترنشنال

 

برچسب ها: با,شیوه,های,بسته,بندی,ورق,گالوانیزه,آشناشوید,,,
[ يکشنبه 22 خرداد 1401 ] [ 3:16 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

انواع روش‌هاي پيکرتراشي

انواع روش‌هاي پيکرتراشي

پيکرتراشي چيست؟

پيکرتراشي، طيف گسترده‌اي از روش‌هاي پزشکي را در بر مي‌گيرد که اهداف زير را دنبال مي‌کنند:

 • کم کردن چربي‌هاي نواحي خاصي از بدن
 • تغيير شکل بدن براي رسيدن به ظاهري لاغرتر، زيباتر و متناسب‌تر

تکنيک‌هاي مختلفي براي پيکر تراشي وجود دارد برخي از آن‌ها روش‌هاي جراحي و برخي ديگر روش‌هاي غيرجراحي را شامل مي‌شوند. پزشک تشخيص مي‌دهد کدام‌يک از اين تکنيک‌ها مناسب بيمار است. در ادامه با اين روش‌ها آشنا خواهيم شد.

 

ليپوست چيست؟

ليپوست يکي از جديدترين دستگاه‌هاي لاغري و نسل جديدي از دستگاه ليپوماتيک است که مي‌تواند چربي‌هاي موضعي بدن را تخليه کند. فناوري LIPOSAT جديدترين و بهترين روش کانتورينگ بدن از سال 2016 است. با کمک اين دستگاه مي‌توان تناسب اندام و زيبايي را تجربه کرد. اين دستگاه مجوزهاي سازمان غذا و داروي آمريکا و وزارت بهداشت را دارد. همچنين از تمامي مزاياي روش بادي‌ جت (body jet) برخوردار است، با اين تفاوت که قدرت بيشتري دارد و براي افرادي که چربي بيشتري دارند، مناسب‌تر است.

اين روش به‌دليل توانايي خارق‌العاده‌اي که در کاهش حجم زيادي از چربي‌هاي بدن دارد، نوآورانه‌ترين روش براي درمان چاقي است.

مراحل انجام عمل ليپوست

liposat يک روش بي‌خطر براي از بين بردن چربي‌هاي اطراف ران، پهلوها و غبغب است. اين روش نسبت به روش‌هاي قديمي مانند ليپوساکشن، يک روش کارآمدتر براي کاهش چربي‌هاي مقاوم به ورزش و رژيم غذايي است که کمترين عوارض جانبي را بر جا مي‌گذارد.

مراحل عمل به اين شکل است که پزشک پس از بي‌حسي موضعي و استريليزه کردن محل مورد نظر، دستگاه را به‌منظور از بين بردن چربي اضافي به منطقه تحت درمان وارد مي‌کند. سپس چربي به امولسيون تبديل شده و با مکش از بدن خارج مي‌شود.

به اين دليل که جراح برش‌هاي ريزي در منطقه تحت درمان ايجاد مي‌کند، اين روش را جراحي جزئي نيز مي‌نامند.

در اين روش، هنگام تخليه چربي، براي جلوگيري از کبود شدن پوست، تزريق چربي با دستگاه ليپوست توسط جراح در فاصله 2.5 سانتي‌متري زير پوست انجام مي‌شود.

بادي جت چيست؟

ورزش و رژيم غذايي در دسترس‌ترين و ساده‌ترين راهکار براي رهايي از شر چربي‌هاي اضافه بدن به‌شمار مي‌روند. در صورت عدم‌کسب نتيجه مطلوب از ورزش يا رژيم غذايي، امروزه تکنيک‌هاي جديدي براي خارج‌سازي چربي اضافه از بدن يا پيکرتراشي مورد استفاده قرار مي‌گيرند. از جمله روش‌هاي نوين در اين زمينه مي‌توان به بادي جت اشاره کرد.

بادي جت يک روش نوين و جديد ليپوساکشن با کمک آب است که براي از بين بردن چربي اضافي از معده ، ران‌ها ، باسن، شکم و بازوها استفاده مي شود. هدف از بکارگيري تکنيک‌هاي مختلف، رفع معايب روش سنتي و قديمي ليپوساکشن است.

 اساس اين روش، جداسازي بافت چربي با جريان پرفشار آب و مکش همزمان آن است. مزاياي بسياري براي اين روش عنوان شده که از جمله آنها مي‌توان به دوره نقاهت کوتاه، کاهش درد و خونريزي و نداشتن بخيه و جاي زخم اشاره کرد. البته برخورداري از اين موارد، نيازمند داشتن سلامت کامل جسماني، ثبات وزن و نداشتن اضافه وزن شديد است.

 

مراحل انجام عمل بادي جت

در واتر جت برخلاف ساير تکنيک‌هاي ليپوساکشن، از فشار آب براي چربي‌کشي استفاده مي‌شود. در واقع دستگاه بادي جت (Body Jet) جدا کردن چربي را با کمک جريان پرفشار آّب انجام مي‌دهد. اين در حالي است که ساير تکنيک‌هاي ليپوساکشن از اشعه ليزر يا مايعات متورم‌ساز براي سست کردن چربي بهره مي‌گيرند.

در اين روش آسيب بافتي کمتري  ايجاد مي‌شود، که منجر به تورم و کبودي کمتر و بهبود سريعتر مي‌شود.

در واتر جت، مکش چربي همزمان با فشار جريان آب است و به همين دليل عمليات چربي‌کشي بسيار سريع‌تر انجام مي‌شود.

 ناگفته نماند که مواد حاصل از مکش دستگاه بادي جت، براي تزريق چربي نيز کاربرد دارد. اين مواد به‌دليل حفظ ساختار، در برجسته‌سازي يا حجيم‌سازي ساير بخش‌هاي بدن (گونه، سينه و…) قابل استفاده است.

اين عمل بدون نياز به بستري شدن و به صورت سرپايي انجام مي‌شود. براي شروع، ابتدا بيمار تحت بيهوشي موضعي قرار مي‌گيرد. البته گاهي امکان استفاده از بيهوشي عمومي نيز وجود دارد. طبق فيلم بادي جت، برش‌هاي کوچکي در محل موردنظر براي دسترسي به بافت چربي ايجاد مي‌شود.

 مرحله بعد مربوط به واردکردن لوله دستگاه تا رسيدن به عمق موردنظر است. لوله دستگاه واتر جت، پراکنده کردن آب با زاويه 360 درجه را بر عهده دارد. به اين ترتيب، بافت چربي به کمک جريان پرفشار آب سست و جدا مي‌شود.

 در اين روش، نگراني درباره آسيب به ساير بافت‌ها و عروق خوني وجود ندارد. در پايان تجهيزات خارج و محل برش، پانسمان مي‌شود.

ليپوماتيک غبغب چيست؟

ليپوماتيک غبغب به‌عنوان يکي از بهترين و موثرترين روش‌هاي جراحي زيبايي براي رفع غبغب شناخته مي‌شود. اجزاي بخش پاييني صورت (شامل لب پايين، چانه و بالاي گردن) با زواياي استانداردي نسبت به هم قرار دارند. گاهي انباشتگي بيش از حد چربي يا از بين رفتن خاصيت الاستيک پوست، موجب از بين رفتن تناسب اين بخش و ايجاد غبغب مي‌شود.

راه‌هاي مختلفي براي رفع اين مشکل وجود دارد که در دو گروه جراحي و غيرجراحي قرار مي‌گيرند.

درمان و از بين بردن غبغب براساس عامل ايجادکننده انجام مي‌شود. در صورتي که غبغب به‌دليل تجمع چربي در محدوده چانه ايجاد شده باشد، ليپوماتيک يکي از بهترين گزينه‌هاست. در واقع ليپوماتيک تنها مختص تخليه چربي شکم و پهلو نيست، بلکه براي لاغر کردن بخش‌هاي ديگر بدن مانند غبغب صورت نيز کاربرد دارد.

 

زمان جراحي يا درمان در اتاق عمل

مدت زمان عمل ليپوماتيک صورت و غبغب در اين روش بسيار کوتاه است و حدود 45 دقيقه به طول مي‌انجامد. البته زمان کار ممکن است براساس شرايط بيمار (حجم زياد چربي، نياز به روش‌هاي مکمل و…) افزايش پيدا کند.

عمل ليپوماتيک شکم و پهلو چيست؟

ليپوماتيک شکم و پهلو نوعي عمل جراحي زيبايي مرتبط با کاهش وزن و يکي از معروف‌ترين روش‌هاي پيکرتراشي است. اين عمل موجب خارج‌سازي چربي‌هاي انباشته در اطراف شکم و پهلو مي‌شود.

بيشتر افراد چاق از وجود مقادير بالايي چربي در اطراف شکم و پهلوي خود رنج مي‌برند. بخش بزرگي از چربي‌هاي محدوده شکم از نوع زيرپوستي است. البته در اين شرايط، چربي احشايي موجود در حفره شکمي، برجستگي شکم را بيش از پيش نمايان مي‌کند. آب کردن چربي‌هاي اضافه، فرآيند دشواري است و گاهاً با استفاده از رژيم غذايي يا افزايش فعاليت‌هاي بدني حاصل نمي‌شود  به همين منظور برخي افراد ليپوماتيک را براي از بين بردن چربي شکمي انتخاب مي‌کنند.

مراحل عمل جراحي

ليپوماتيک شکم بسيار شبيه به ساکشن شکم انجام مي‌شود. در اين روش، ابتدا با توجه به شرايط بيمار، پزشک بيهوشي يا بي‌حسي موضعي را براي فرد انجام مي‌دهد.

در مرحله بعد، پزشک چند برش کوپک روي شکم فرد ايجاد مي‌کند. برش‌ها در محدوده شکم (اطراف ناف) و پهلو هستند و اندازه آن‌ها بسيار کوچک و طول آن‌ها بين 2 تا 5 ميلي‌متر متغير است.

سلول‌هاي چربي در اين روش با امواج فراصوت، لرزش و گردش محوري شکسته مي‌شوند. در اين مرحله، لوله کانولا وارد محل برش مي‌شود و با ارتعاشات حاصل از دستگاه خلاء به جلو و عقب رانده مي‌شود. چربي‌ها با اين روش، استحکام خود را از دست داده و بدون تخريبِ ساختار سلولي جدا مي‌شوند. در پايان، چربي از طريق منفذ نوک کانولا به داخل پمپ مکيده مي‌شود.

ليپوماتيک ران چيست؟

ليپوماتيک ران شاخهاي از عملهاي زيبايي پيکرتراشي است که براي خارجسازي چربيهاي اضافه محدوده ران استفاده ميشود. اين عمل موجب خوشفرم شدن و لاغري ران‌ها مي‌شود. عمل ليپوماتيک براي بخشهاي مختلف ران از جمله بخش داخلي، خارجي، جلويي و پشتي کاربرد دارد. به همين دليل، روشهاي مختلفي از اين عمل با عنوان ليپوماتيک بغل ران، ليپوماتيک خارج ران و… به متقاضيان ارائه ميشود.

مراحل عمل جراحي

براي شروع عمل ليپوماتيک ران، ابتدا نواحي داراي چربي اضافي در قسمت داخلي يا خارجي ران نشانه‌گذاري مي‌شود و فرد تحت بيحسي موضعي قرار ميگيرد. البته در برخي موارد، پزشک از روش بيهوشي براي بيمار استفاده ميکند. سپس شکافهاي کوچکي (6-2 ميلي‌متري) روي پوست براي ورود لوله کانولا ايجاد مي‏کند. لوله کانولا با اين روش وارد بافت چربي شده و با حرکات چرخشي و ارتعاشيِ خود، سلول‏هاي چربي را جدا ميکند. در پايان سلولهاي چربي گسسته شده و به کمک دستگاه مکش يا ساکشن خارج ميشوند.

ابدومينوپلاستي يا تامي تاک، نوعي عمل پيکرتراشي است که چربي و پوست اضافي را از بين مي‌برد. شکم صاف در واقع همان چيزي است که اکثر افراد از طريق ورزش کردن و کنترل وزن به‌دنبال آن هستند.

گاهي اوقات اين روش‌ها نمي‌توانند آن‌ها را به اهدافشان برساند. حتي افراد داراي وزن نرمال نيز ممکن است شکمي بيرون‌زده و بزرگ داشته باشند.

اين عمل در اکثر موارد، ماهيچه‌هاي ضعيف يا جداشده را ترميم مي‌کند و باعث ايجاد شکمي صاف و سفت مي‌شود. علاوه بر شکم، ابدومينوپلاستي بيني و پهلو نيز انجام مي‌شود و به از بين بردن چربي در اين نواحي مي‌پردازد.

مراحل عمل ابدومينوپلاستي

عمل تامي تاک شامل مراحل زير است:

 

مرحله 1-بيهوشي

براي راحتي بيمار طي مراحل جراحي ممکن است داروهايي تجويز شود. اين داروها شامل آرام‌بخش داخل وريدي و بيهوشي عمومي است. پزشک تشخيص مي‌دهد کدام گزينه مناسب بيمار است.

 

مرحله 2-برش

ابدومينوپلاستي کامل شامل يک برش افقي جهت‌دار در حد فاصل خط رويش موي ناحيه شرمگاهي و زير ناف است.

ظاهر و طول برش، بسته به ميزان تجمع چربي در زير پوست و نوع تامي‌تاک مي‌تواند متفاوت باشد. پس از برش مناسب، پوست برداشته مي‌شود و بافت ماهيچه‌اي شکم که تضعيف شده بود، ترميم مي‌شود.

برش دومي که اطراف ناف زده مي‌شود براي دسترسي به چربي‌هاي زير پوست شکم لازم است.

بعد از خارج شدن چربي‌هاي شکم بنا به تشخيص جراح فوق‌تخصص پلاستيک، پوست اضافي برداشته شده و بافت اطراف آن به يکديگر بخيه زده مي‌شود. سپس بايد با توجه به مهارتي که جراح متخصص دارد، موقعيت مکاني ناف به درستي تعيين و زيبايي ظاهري شکم حفظ مي‌شود.

 

مرحله 3-بستن برش‌ها

در اين مرحله، جراح با استفاده از بخيه، چسب‌هاي پوستي يا کليپس‌هاي جراحي، بخيه را مي‌بندد.

 

مرحله 4-ديدن نتايج

مشاهده نتيجه مثبت عمل، آخرين مرحله از انجام جراحي ابدومينوپلاستي است. نتيجه جراحي زيبايي شکم مي‌تواند باعث تخت شدن شکم و محکم‌تر شدن بافت آن شود. اين جراحي متناسب با وزن و شکل ظاهري اندام بيمار انجام مي‌شود.

منبع :  https://zibaclick.com/

 

https://unsplash.com/@mandyrobe4

https://www.evernote.com/shard/s357/sh/4043715f-0140-48eb-af73-cb35e1b4c734/7ec4a082d9c7172872e0da876b9ca718

https://coub.com/mandyrobe4

https://3dwarehouse.sketchup.com/user/f69e9d68-2c32-4f83-b2fe-ca313aaac80c/Shah-S

https://giphy.com/channel/MandyRobe4

https://www.fanfiction.net/u/15389814/

https://seekingalpha.com/user/56343489/comments

https://www.spreaker.com/user/16492858

https://justpaste.it/6d65b

https://www.atlasobscura.com/users/mandyrobe4

https://disqus.com/by/mandyrobe4/about/

https://8tracks.com/mandyrobe4

 

 

برچسب ها: انواع,روش‌های,پیکرتراشی,
[ يکشنبه 1 خرداد 1401 ] [ 18:07 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

طراحي بيوفيليک و نقش آن در بهبود کيفيت زندگي انسان

طراحي بيوفيليک و نقش آن در بهبود کيفيت زندگي انسان

طراحي بيوفيليک يک اتفاق مثبت و رويکرد جديدي در معماري داخلي و طراحي فضاي سبز شهري است. هدف اين روش‌ترميم رابطه‌ي شکرآب شده ميان انسان و محيط‌زيست است تا درنهايت منفعت ما و طبيعت در يک راستا قرار گيرد. در اين مطلب به چيستي طراحي بيوفيليک، مزاياي آن و ابزارهايي که در اختيار طراحان فضاي سبز قرار مي‌دهد مي‌پردازيم.

m1_xpbq.png

متن جايگزين: طراحي بيوفيليک | شرکت ايده سبز

هم‌زمان با قد کشيدن شهرها، دسترسي انسان به طبيعت کم‌تر و کم‌تر مي‌شود. فرهنگ شهرنشيني در حال قطع بي‌سروصداي ارتباط ما با مادر طبيعت است. در طراحي فضاي شهري، جنگل‌ها به حاشيه رانده‌شده و روزبه‌روز از ما دورتر مي‌شوند. با سرعت فعليِ گسترش شهرنشيني، زمان زيادي نمي‌برد تا اين رابطه به آخر کار خود برسد!

در سمت ديگر ماجرا، افراد زيادي در تلاش‌اند تا اين پيوند را دوباره برقرار کنند. اين مسئله غيرقابل انکار است که ما براي داشتن يک زندگي باکيفيت به تعامل با طبيعت نياز داريم. اما صنعتي شدن و زندگي پيچيده مدرنيزه شده موانع زيادي براي بهبود شرايط ايجاد کرده. طراحي بيوفيليک يکي از راه‌حل‌هاي متخصصين طراحي فضاي سبز براي نجات انسان شهرنشين است. اما طراحي بيوفيليک چيست و چگونه کيفيت زندگي مارا بهبود مي‌دهد؟ پاسخ اين پرسش را در ادامه خواهيد يافت.

طراحي بيوفيليک چيست؟

 

متن جايگزين: طراحي بيوفيليک چيست؟ | شرکت ايده سبز

بيوفيليک واژه‌اي نسبتاً جديد است که طي چند سال گذشته وارد فرهنگ لغت بين‌المللي شده. بيوفيليک در لغت به معناي زندگي با عناصر زنده و عشق ورزيدن به آن‌ها است. واژه بيوفيليک با وجود تازگي، معناي عميقي در خود دارد. طراحي بيوفيليک مي‌گويد که اجازه دهيد به طبيعت سلامي دوباره کنيم! اين سبک به يک خصلت ذاتي در ما اشاره مي‌کند: عشق به طبيعت و موجودات زنده...

در طراحي بيوفيليک معماري داخلي، خارجي و برنامه‌ريزي شهري به شکلي سازنده با طبيعت ادغام مي‌شوند. رعايت استانداردهاي محيط‌زيستي، به‌کارگيري گياهان و همچنين المان‌هاي فضاي سبز همگي بخشي از طراحي بيوفيليک هستند. امروزه طراحي بيوفيليک به‌عنوان يک تخصص مطرح است. مي‌توان اين روش را يک دانش بين‌رشته‌اي دانست که منجر به ايجاد دو تخصص جديد نيز شده است:

 • معماري سبز

معماري سبز تلفيقي از طبيعت و فنون ساختمان‌سازي است که باهدف بهره‌وري و بهبود کيفيت محيط زندگي ايجاد شده. در معماري سبز تلاش مي‌شود فرآيند ساخت‌وساز در تعامل و دوستي با طبيعت انجام شود. يکي از جذابيت‌هاي معماري سبز، ساختمان‌هاي سبز هستند که شايد درباره‌ي آن‌ها شنيده باشيد. اين ساختمان‌ها به‌شدت اقتصادي، بهينه و دوستدار محيط‌زيست هستند.

 • طراحي فضاي سبز و محوطه سازي

محوطه سازي يا طراحي لنداسکيپ به معناي تلفيق هنر و علم براي چينش المان‌ها در مساحتي مشخص است. اين مساحت مي‌تواند يک فضاي سبز شهري مانند پارک باشد و يا يک حياط کوچک در ساختماني مسکوني. در طراحي فضاي سبز از فنون محوطه سازي براي تعريف نوع و جايگاه عناصر استفاده مي‌شود. اينکه از گياهان و المان‌هاي فضاي سبز به چه شکل استفاده شود، در طراحي بيوفيليک بررسي و آموزش داده مي‌شود. در طراحي فضاي سبز اجزاء زيادي مورد استفاده قرار مي‌گيرند که مهمترين آن‌ها گياهان زنده هستند. بخش‌هاي ديگري نيز وجود دارند که هدف همه‌ي آن‌ها ايجاد شرايط مناسب براي رشد گياه و بهره‌مندي بهتر انسان است.

طراحي فضاي سبز و محوطه سازي از ابزارهاي قدرتمند طراحي بيوفيليک هستند. خوشبختانه در کشور ما رشته طراحي فضاي سبز وجود دارد. همچنين شرکت‌هاي طراحي فضاي سبز به‌صورت تخصصي به فعاليت مشغول‌اند. در کشور ما به دليل جغرافياي خشک از محوطه سازي و طراحي فضاي سبز براي کاهش آلودگي و کنترل دمايي استفاده مي‌شود.

مزاياي طراحي فضاي سبز به سبک بيوفيليک

انسان به‌طور فطري از هم‌راستايي و حضور در طبيعت نفع مي‌برد. ما مي‌توانيم زندگي سالم‌تري را تجربه کنيم درصورتي‌که با طبيعت از در دوستي درآييم. طراحي بيوفيليک به انسان اجازه مي‌دهد زندگي مدرني در پيش بگيرد درعين‌حال ارتباط خود با طبيعت را حفظ کند. در ادامه تعدادي از مزاياي طراحي بيوفيليک را مشاهده مي‌کنيد:

 • بهبود سلامت رواني افراد جامعه
 • کاهش آلودگي و تصفيه هوا
 • استفاده از نور طبيعي
 • کاهش مصرف انرژي و بهينه‌سازي سيستم
 • کاهش هزينه ساخت‌وساز
 • ايجاد عايق صوتي و حرارتي
 • مديريت چرخه آب
 • ايجاد تنوع زيستي
 • دسترسي به غذاي تازه

ساختمان‌هاي سبز

 

متن جايگزين: ساختمان سبز | شرکت ايده سبز

آمارها نشان مي‌دهند تنش و استرس بزرگ‌ترين قاتلان انسان در يک دهه گذشته هستند. مشکلات قلبي، اختلالات رواني و بيماري‌هاي عصبي همه از روان ناآرام انسان ماشيني شده نشات مي‌گيرند. طراحي بيوفيليک با ارائه? راهکارهاي اساسي گام بزرگي براي رفع نياز انسان به آرامش برداشته. يکي از راهکارهاي علم روانشناسي براي بهبود سلامت روان جامعه برقراري پيوند مجدد ميان انسان و طبيعت است. در طراحي بيوفيليک اين مسئله در قالب ساختمان‌هاي سبز به حقيقت پيوسته.

در اين ساختمان‌ها خبري از مواد غيرقابل بازيافت نيست. فرآيند ساختمان‌سازي کاملاً دوستدار محيط‌زيست بوده و در آن از مصالح سبز استفاده مي‌شود. استفاده از نور طبيعي، تهويه مطبوع و عناصر طراحي فضاي سبز مباحث جديدي هستند که در ساختمان‌هاي سبز مطرح مي‌شوند. مهم‌ترين بخش در ساختمان‌هاي سبز وجود گياهان زنده است که به‌درستي با سيستم ساختمان عجين مي‌شوند. مثلاً سيستم تهويه و عايق دمايي که به کمک گياهان ايجادشده و در سراسر ساختمان مورداستفاده قرار مي‌گيرد. در ساختمان‌هاي سبز از آب مازاد يا آب باران جمع‌آوري‌شده براي ايجاد سيستم آبياري استفاده مي‌شود. در ادامه با عناصر اصلي در ساختمان‌هاي سبز آشنا مي‌شويد:

 • ديوار سبز

ديوار سبز يا گرين وال (Green Wall) ديواري عمودي و پوشيده از گياهان زنده است. اين ديوار علاوه بر جنبه? زيبايي کاربردهاي بسياري در داخل و خارج از ساختمان دارد. در طراحي بيوفيليک استفاده از ديوار سبز به‌منظور ايجاد پارتيشن و جداسازي، پوشش ديوارهاي داخلي و خارجي پيشنهاد مي‌شود.

 • پشت‌بام سبز

پشت‌بام سبز يا روف گاردن فرآيند ايجاد فضاي سبز و محوطه سازي روي پشت‌بام منازل، آپارتمان‌ها و مجتمع‌هاي تجاري است. گرايش زندگي شهري به آپارتمان‌نشيني دسترسي انسان به باغ و حياط را کاهش داده. راهکار طراحي بيوفيليک براي اين مشکل اختصاص فضاي پشت‌بام به فضاي سبز است.

 • تراس سبز

درحالي‌که در آپارتمان‌ها از تراس حداقل استفاده مي‌شود، طراحي بيوفيليک به آن به‌عنوان ابزار گسترش ساختمان سبز نگاه مي‌کند. محوطه سازي و ايجاد فضاي سبز در تراس و بالکن مجتمع‌هاي آپارتماني موجب کاهش فقر سبزينگي مي‌شود.

سخن آخر

گفتيم که هدف طراحي بيوفيليک ايجاد تناسب بين زندگي مدرن شهري و نياز انسان براي ارتباط با طبيعت است. همچنين از ساختمان‌هاي سبز و اجزا آن‌ها صحبت کرديم و اينکه چگونه طراحي بيوفيليک را محقق مي‌کنند. درنهايت تأکيد مي‌کنيم که طراحي بيوفيليک با افزايش تنوع زيستي، انتشار دي‌اکسيد گربن را کاهش داده و سلامت ما و زمين عزيزمان را تضمين مي‌کند.

براي دريافت مشاوره رايگان درزمينه‌ي طراحي فضاي سبز و محوطه سازي با ما در مجموعه ايده سبز تماس بگيريد. امکان مشاوره رايگان از طريق شماره‌هاي 09121173266، 09126494926  و 02177245295  براي شما فراهم شده است.

منبع: سايت باميک

 

برچسب ها: طراحی,بیوفیلیک,و,نقش,آن,در,بهبود,کیفیت,زندگی,انسان,
[ شنبه 24 ارديبهشت 1401 ] [ 8:14 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

ويژگي هاي افراد موفق از نظر ماکان اريا پارسا

ويژگي هاي افراد موفق از نظر ماکان اريا پارسا

 

دانستن اينکه چگونه افراد موفق و کارآفرينان بزرگ با بحران هاي زندگي کنار مي آيند و چگونه در حرفه خود پيشرفت مي کنند مفيد خواهد بود.آنها مي گويند هيچ ميانبري براي موفقيت وجود ندارد. اما راه رسيدن به خواسته ها، آرزوها و روياها را مي توان کوتاه و تسهيل کرد. چگونه

داشتن سبک و الهام از زندگينامه افراد بزرگ و موفق.

https://gemsfly.in/members/neednurse39/activity/486416/

 

https://www.cookprocessor.com/members/onionfamily79/activity/1352615/

 

https://gamegiraffe.com/members/melodyglider62/activity/106286/

 

 

اعلام

بيوگرافي افراد موفق پر از درس است. افرادي که زندگي نامه خود را مي نويسند معمولاً داستاني براي گفتن دارند که نشان دهنده سختي و رنجي است که در زندگي خود متحمل شده اند.

 

دانستن اينکه چگونه افراد موفق و کارآفرينان بزرگ با بحران هاي زندگي کنار مي آيند و چگونه در حرفه خود پيشرفت مي کنند مفيد خواهد بود.

 

اين افراد مي توانند بازرگان، نويسندگان، هنرمندان، شاعران، سياستمداران، نظاميان، بازيگران، وکلا، مخترعان، دانشمندان، مهندسان، پزشکان، پرستاران، معلمان يا هر حرفه ديگري باشند که ممکن است به آن فکر کنيد.

 

اکنون که تخصص خاصي را به عنوان حرفه خود داريد، مي توانيد رزومه متخصصان رشته خود را مطالعه کنيد، ببينيد چگونه پيشرفت مي کنند و از اين «الگو» درس بگيريد.

 

به ياد داشته باشيد که هر کسي در زندگي خود اهدافي دارد. اگر بتوانيد افرادي را پيدا کنيد که اهدافشان در زندگي با اهداف شما مطابقت دارد، مي توانيد ببينيد که آيا حرکت به سمت آن اهداف زندگي شما را بهبود مي بخشد يا خير.

سختي ديروز کارآفرين امروز است...!

 

https://britishrestaurantawards.org/members/onionfamily23/activity/1017235/

 

http://isms.pk/members/onionpaint49/activity/3249678/

 

https://reda.sa/members/queenboy24/activity/1139310/

 

https://www.openlearning.com/u/santoslauesen-r9vagc/blog/0

 

https://needskin13.bravejournal.net/post/2022/04/05/%D9%85%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D8%B1%DB%8C%D8%A7-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7

 

 

 

من ماکان آريا پارسا  کارافرين ايراني هستم. در اين مقاله مي خواهم رازهاي کوتاهي از زندگي شخصي و حرفه اي خود را به شما بگويم. از آنجايي که ممکن است با دانستن اين نکات بتوانيد مثال بزنيد، مي بينيد که کارآفرينان هم مشکلي نداشته اند و اگر همين مسير را دنبال کنيد مي توانيد به موفقيت هاي بزرگي دست پيدا کنيد.

 

راز اول: روياها و آرزوهايي که از بچگي همراهم بودند...!

 

من در يک خانواده ثروتمند متولد نشدم. خانواده من خيلي معمولي بودند. پدرم در ارتش خدمت مي کرد و مادرم معلم بود. ما استاندارد زندگي متوسطي داشتيم. اما مي‌خواستم کارهاي بزرگ‌تري انجام دهم و به فردي تأثيرگذار تبديل شوم.

https://autobrew.com.au/members/trickfamily70/activity/410159/

 

https://www.i-rama.com/members/tyvekplough03/activity/976699/

 

https://onionpickle91.edublogs.org/2022/04/05/%d9%85%d8%a7%da%a9%d8%a7%d9%86-%d8%a2%d8%b1%db%8c%d8%a7-%d9%be%d8%a7%d8%b1%d8%b3%d8%a7/

 

اين اولين معضل زندگي من بود.

 

يک انسان معمولي بودن يا اينکه بتوانيد تاثير بيشتري در اين دنيا داشته باشيد.

 

در واقع، يکي از باورهايي که هميشه داشته ام اين بوده است:

 

"من يا عالي هستم، يا هيچ نيستم"!

 

اين شروع يک فلسفه وجودي براي من بود. سعي کردم ابتدا تجربه کسب کنم و چندين شغل مختلف را امتحان کنم.

مشاوره رايگان طراحي سايت

 

 

راز دوم: مشاغل متفاوت و متفاوتي که زندگي کردم...

 

از کار ساختماني گرفته تا فروش کتاب و از تدريس تا فروش در شرکت هاي مختلف، کارهاي مختلفي را تجربه کردم و کم کم به مرحله بلوغ نسبي رسيدم.

 

https://gemsfly.in/members/bulbsandra41/activity/486543/

 

https://www.cookprocessor.com/members/cobwebstudy45/activity/1352730/

 

https://britishrestaurantawards.org/members/peonylake64/activity/1017713/

 

http://isms.pk/members/eventcanoe39/activity/3249821/

 

https://reda.sa/members/inkswitch12/activity/1139420/

 

https://autobrew.com.au/members/inkdirt77/activity/410239/

 

https://www.openlearning.com/u/adamshall-r9vbbr/blog/0

 

در دوران تحصيل، تدريس را که هميشه به آن علاقه داشتم، به صورت نيمه وقت دنبال مي کردم و علاوه بر شهريه دانشگاه، هزينه هاي روزانه ام را نيز تامين مي کردم.

 

اما ايده هاي بزرگ هميشه در ذهنم بود.. راضي به چنين زندگي اي نبودم. اگرچه درآمدم مناسب بود، اما چيزي که هميشه ذهنم را آزار مي داد اين بود:

 

"شما بايد کارهاي بزرگتر انجام دهيد...!" "شما ماموريت مهم تري در زندگي داريد!"

 

راز سوم: يک نقطه عطف بزرگ در زندگي دانشجويي...!

 

يک روز در محوطه دانشگاه، مردي را ديدم که به دنبال آدرس انجمن مهندسي صنايع بود. صحبت کرديم ديدم مي خواهد براي دانش آموزان کلاس بگذارد. او به دنبال کسي بود که بتواند کلاس هايش را پر کند. به او پيشنهاد دادم که اگر بتوانم برايش تبليغ کنم و دانشجو جذب کنم، درصدي از درآمدش را بگيرم. او قبول مي کند. با تبليغاتي که بين کلاس هايم مي گذاشتم ظرفيت کلاسش را در فواصل زماني کوتاه پر مي کردم.

 

من از قدرت متقاعدسازي و فروش خود شگفت زده شدم!

 

من هم بعد از اين اتفاق اعتماد به نفس بالايي پيدا کردم و متوجه شدم که مهارت و استعداد خوبي در فروش، ترغيب ديگران و بازاريابي دارم!

 

من از فرصتي که او در خانه داشت استفاده کردم و اتفاقاً در طول همکاري طولاني مدتم با اين شخص آنقدر پول خوبي به دست آوردم که در طول چند ماه به اندازه "بدون سوناتا" پول جمع کردم. رقمي نزديک به 36 ميليون تومان سال پيش...

 

انگيزه کارآفريني در من شکل گرفت و ديگر به کارمند بودن فکر نمي کردم!

 

راز چهارم: وقتي شکستگي ها جلوي چشمم سبز مي شوند...

 

اگر بخواهم يک راز بزرگ براي يک زندگي موفق را به شما بگويم، اين است:

https://pizzaworm92.werite.net/post/2022/04/05/%D9%85%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D8%B1%DB%8C%D8%A7-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7

 

https://placesneeze22.bravejournal.net/post/2022/04/05/%D9%85%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D8%B1%DB%8C%D8%A7-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7

 

https://www.i-rama.com/members/fiberdimple88/activity/976704/

 

https://autobrew.com.au/members/tenorworm18/activity/410167/

 

 

https://mccraybille90.livejournal.com/profile

 

"شکست نه تنها انسان هاي بزرگ را متوقف مي کند، بلکه به آنها انگيزه مي دهد و آنها را به موفقيت مي رساند. اگر و فقط اگر ياد بگيرند فرصت ها را در ميان بحران ها تشخيص دهند...!

 

شما يک سازمان را پس از نقطه اوج قبلي اجاره کرده ايد. ده ها استاد و صدها دانشجو در مؤسسه من تحصيل مي کردند. اما ناگهان به دلايل مختلف موسسه ام تعطيل شد و اين اولين شکست بزرگ زندگي من بود. اگر در آن زمان نااميد شده بودم، به موقعيت فعلي خود نمي رسيدم. اما من بلافاصله به دنبال جايگزيني گشتم. من با يک موسسه آموزشي بزرگ مذاکره کردم و به آنها پيشنهاد دادم که دپارتمان آموزشي خودم را تشکيل دهند و او پذيرفته شد. خيلي زود با سيستمي که راه اندازي کردم، خوشبختانه سبک زندگي و کارم شکل گرفت و درآمد بالايي کسب کردم.

 

برچسب ها: ویژگی,های,افراد,موفق,از,نظر,ماکان,اریا,پارسا,
[ جمعه 23 ارديبهشت 1401 ] [ 22:46 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

ميثم شکري ساز کيست و چگونه در جواني موفق شد؟

ميثم شکري ساز کيست و چگونه در جواني موفق شد؟

 

دکتر ميثم شکري  ساز يکي از جوان ترين و موفق ترين مديران و کارآفرينان جوان کشور است. وي داراي مدرک دکتري کارآفريني از دانشگاه آزاد اسلامي، MBA مديريت از دانشگاه Ashtenbaisse آلمان و دانشگاه امير کبير تهران و ليسانس مديريت صنعتي است.

 

ميثم شکري ساز کيست و چگونه در جواني موفق شد؟

موفقيت سن نمي شناسد! در هر سني مي توانيد ايده هاي خود را اجرا کنيد و با برنامه ريزي، تلاش و پشتکار بالا به موفقيت برسيد. فرقي نمي کند پير باشيد يا جوان، فقط مثل دکتر ميثم شکري ساز شروع کنيد.

http://realty.zaxa.ru/user/drawerwarm26/

 

http://www.villa-azov.com/user/airlute30/

 

https://mirintima96.ru/user/weaseltoy21/

 

 

http://businesspeopleclub.com/index.php?qa=user&qa_1=inputeagle38

 

http://cryptomonnaies.me/index.php?qa=user&qa_1=debtbirch84

 

 

شايد براي شما هم اين سوال پيش بيايد که اين شخص کيست؟ ميثم شکري  ساز با تنها 34 سال سن يکي از جوان ترين مديران و کارآفرينان کشور است.

دکتر شکري ساز بدون هيچ سني به موفقيت هاي زيادي دست يافت که مهمترين آنها انتخاب وي براي سمت مدير فناوري اطلاعات در سال 1396 مي باشد.

http://energyua.com/user/handfont97/

 

http://rethink.onl/index.php?qa=user&qa_1=wingeagle37

 

https://setiweb.ssl.berkeley.edu/beta/show_user.php?userid=8721552

 

http://onlinetutors.group/index.php?qa=user&qa_1=teambrass24

 

اطلاعاتي در مورد اين کارآفرين جوان

همانطور که قبلا ذکر شد، دکتر ميثم شکري  ساز يکي از جوان ترين و موفق ترين مديران و کارآفرينان جوان کشور است. وي داراي مدرک دکتري کارآفريني از دانشگاه آزاد اسلامي، MBA مديريت از دانشگاه Ashtenbaisse آلمان و دانشگاه امير کبير تهران و ليسانس مديريت صنعتي است.

 

با توجه به موفقيت و رزومه چشمگير اين مدير جوان، وي مشاور ارشد مديريت، بازاريابي، کارآفريني، ارتباطات و منابع انساني است.

در کنار اين فعاليت ها، دکتر شکري ساز در عرصه فرهنگي و آموزشي بسيار فعال بوده و بيش از 12 عنوان کتاب نوشته يا ترجمه کرده است.

از جمله مهم ترين آنها مي توان به قدرتمندترين ها، توهم هوش 1 و 2، رابطه بين فرد و سازمان، مذاکره خالي، بازاريابي گوريل، بازاريابي مدرن و ... اشاره کرد.

https://outgoingincome.com/forums/users/handwar16/

 

http://taksim.in/index.php?qa=user&qa_1=bikeparrot79

 

 

http://bursaiklan.id/user/profile/258008

 

از ديگر افتخارات و دستاوردهاي ميثم شکري  ساز مي توان به دريافت سپر تقدير از وزارت علوم، تحقيقات و فناوري و دريافت تنديس رعايت حقوق وزارت صمت در 3 سال متوالي (96 97، 98) و بسياري از افتخارات کوچک و بزرگ ديگري را متذکر شد.

 

دکتر شکري ساز معتقد است با يادگيري، آموزش و تلاش بيشتر مسير رشد و موفقيت آسان مي شود. آموزش الکترونيکي و مجازي يکي از اولين دستاوردهاي ميثم شکري  ساز در زمينه آموزش و يادگيري است که در سال 1387 با هدف ايجاد تغييرات و تحولات گسترده در سيستم هاي آموزشي معرفي شد.

 

اگر به گذشته يعني دهه هشتاد نگاه کنيم، روش ها و ساختار آموزش بسيار سنتي و ساده بود. شايد در آن سال ها اين تصور که يادگيري و يادگيري مجازي و الکترونيکي بدون نياز به حضور فيزيکي در کلاس درس در آينده رايج شود، دور از انتظار و منطقي بود! اما امروزه مي بينيم که با استفاده از تکنولوژي هاي مختلف مي توان در کمترين زمان و با بالاترين کيفيت آموزش داد و ياد گرفت.

 

حوزه فعاليت ميثم شکري ساز به همين جا ختم نمي شود و همانطور که اشاره کرديم اين مدير جوان فعاليت هاي مختلفي را در زمينه هاي مختلف انجام مي دهد. بهره مندي از توانايي ها، استعدادها، تلاش، پشتکار، علم و آموختن از مهمترين مواردي است که ميثم شکري ساز را در اين امر به موفقيت رساند.

http://bezvoprosa.ru/index.php?qa=user&qa_1=airfact23

 

http://emseyi.com/index.php?qa=user&qa_1=inputwarm18

 

https://puppiessalenearme.com/user/profile/161392

 

http://al-frasha.com/index.php?qa=user&qa_1=iconwarm51

 

http://bezvoprosa.ru/index.php?qa=user&qa_1=airfact23

 

http://emseyi.com/index.php?qa=user&qa_1=inputwarm18

 

 

اين کارگردان جوان نه تنها با توجه به کهولت سن و تنها با تکيه بر همين موارد، نه تنها توانست در اين سن به بسياري از اهداف خود دست يابد، بلکه توانسته خدمت بزرگي به جامعه علمي پژوهشي يک کشور ارائه دهد.

 

برچسب ها: میثم,شکری,ساز,کیست,و,چگونه,در,جوانی,موفق,شد؟,
[ پنجشنبه 22 ارديبهشت 1401 ] [ 10:04 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

پروژه‌هاي ذخيره‌سازي انرژي

CIP، شريک Alcemi براي توسعه پروژه هاي ذخيره سازي باتري 4GW در بريتانيا. انتقال و توزيع نيرو ذخيره سازي. اين مجموعه شامل پروژه‌هاي ذخيره‌سازي انرژي است که در حال حاضر در مرحله توسعه هستند و مدت زمان ذخيره‌سازي آن تا چهار ساعت مي‌رسد.

 

اين مجموعه شامل پروژه‌هاي ذخيره‌سازي انرژي در مرحله توسعه است. (اعتبار: سابين ون ارپ از Pixabay)

 

توسعه‌دهنده ذخيره‌سازي انرژي Alcemi و Copenhagen Infrastructure Partners (CIP) براي توسعه، ساخت و بهره‌برداري مجموعه‌اي از دارايي‌هاي ذخيره‌سازي انرژي 4 گيگاواتي در بريتانيا با يکديگر همکاري کرده‌اند.

https://cutt.ly/ZGHQtst 

https://mub.me/KY3M 

اين مجموعه شامل پروژه هاي توسعه در مراحل آخر با ظرفيت ذخيره سازي انرژي 300 مگاوات و 500 مگاوات با مدت زمان ذخيره سازي حداکثر تا چهار ساعت است.

 

انتظار مي‌رود ساخت و ساز اولين پروژه در سال 2023 آغاز شود و پروژه‌هاي بيشتري به طور منظم دنبال شوند و در نيمه دوم اين دهه با انرژي همراه شوند.

 

CIP در درجه اول فعاليت هاي تدارکاتي را پيش از ساخت اولين پروژه هدايت مي کند.

 

شريک ارشد CIP، Christian Skakkeb?k گفت: "ما خوشحاليم که با Alcemi در چنين مجموعه اي هيجان انگيز از پروژه هاي ذخيره انرژي باتري در مقياس بزرگ همکاري مي کنيم.

 

ما انتظار داريم که اين پروژه‌ها يک انتقال مقرون‌به‌صرفه به سمت بخش توليد برق کم کربن و بسيار انعطاف‌پذير در بريتانيا را امکان‌پذير کنند. ما مشتاقانه منتظر حمايت از Alcemi در توسعه اين پروژه ها و ارزش افزوده از طريق فعاليت هاي خود هستيم."

 

CIP گفت که اين پروژه ها در مکان هاي استراتژيک براي پشتيباني از سيستم انتقال با تنظيم تأثير محدوديت هاي شبکه در حال توسعه هستند.

 

اين پروژه ها به کاهش هزينه کلي انرژي براي مصرف کنندگان و کاهش شدت کربن در بخش برق بريتانيا کمک مي کند.

 

همچنين، آنها امکان استفاده بهتر از منابع انرژي تجديدپذير موجود را فراهم مي‌کنند و نياز به توليد برق از سوخت فسيلي را در دوره‌هاي اوج تقاضا حذف مي‌کنند.

 

Alcemi پروژه ها را آغاز کرده است و انتظار مي رود که آنها را با حمايت CIP و سرمايه گذار بنيانگذار آن Susgen توسعه دهد.

 

Susgen درگير تأمين مالي و مشارکت با شرکت‌هايي است که در سرمايه‌گذاري، توسعه و مديريت پرتفوي دارايي‌هاي انرژي پايدار هستند.

 

مديرعامل Alcemi مارک ويليامسون گفت: "ما از کار با شريک مهم و استراتژيک مانند CIP هيجان زده هستيم. اين يک گام مهم براي امکان ساختن مجموعه پروژه‌هاي ذخيره‌سازي انرژي ما است که سهم قابل توجهي در دستيابي به خالص صفر تا سال 2050 دارد.

به نقل از iroilmarket ، وزارت انرژي ايالات متحده (DOE) امروز دو دستور بلندمدت صادر کرد که اجازه صادرات گاز طبيعي مايع (LNG) را از دو پروژه فعلي صادرات LNG، گذرگاه Sabine Pass شرکت Cheniere Energy در لوئيزيانا و Corpus Christi در تگزاس صادر کرد. https://iroilmarket.com/

 

اين دو سفارش به Sabine Pass و Corpus Christi انعطاف بيشتري براي صادرات معادل 0.72 ميليارد فوت مکعب در روز گاز طبيعي به عنوان LNG به هر کشوري که ايالات متحده با آن توافقنامه تجارت آزاد ندارد، از جمله تمام اروپا، مي دهد.

 

در حالي که صادرکنندگان ايالات متحده در حال حاضر با حداکثر ظرفيت يا نزديک به حداکثر ظرفيت خود صادرات دارند، با صدور امروز، هر پروژه صادراتي LNG ايالات متحده داراي مجوز از DOE براي صادرات کامل ظرفيت خود به هر کشوري است که توسط قانون يا سياست ايالات متحده منع نشده است.

 

ايالات متحده اکنون بزرگترين صادرکننده جهاني LNG است و قرار است صادرات آن تا پايان سال جاري 20 درصد بيشتر از سطح فعلي افزايش يابد زيرا ظرفيت اضافي آنلاين مي شود. در ژانويه 2022، LNG ايالات متحده بيش از نيمي از واردات LNG را به اروپا در اين ماه تامين کرد.

 

با افزايش مورد انتظار در صادرات LNG، وزارت انرژي به ويژه بر کاهش انتشار گاز متان در بخش نفت و گاز در داخل و خارج از کشور متمرکز شده است و از تخصص فني عميق اين وزارتخانه استفاده مي کند.

 

LNG ايالات متحده يک جزء مهم براي امنيت انرژي جهاني است و وزارت انرژي به يافتن راه هايي براي کمک به متحدان و شرکاي تجاري خود در تامين انرژي مورد نياز خود و در عين حال ادامه کار براي کاهش تأثير تغييرات آب و هوايي متعهد است.

 

https://www.ted.com/profiles/34071983/about

https://www.behance.net/timboyd3

https://timboyd8.livejournal.com/profile

https://www.quora.com/profile/Tim-Boyd-133

https://www.twitch.tv/timboyd8t

https://www.openstreetmap.org/user/TimBoyd8

https://www.tripadvisor.com/Profile/timbW5606QL

https://www.4shared.com/u/UJNhURML/TimBoyd8.html

https://www.indiegogo.com/individuals/28835129

 

 

 

برچسب ها: پروژه‌های,ذخیره‌سازی,انرژی,,
[ جمعه 16 ارديبهشت 1401 ] [ 14:10 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

ايده هاي ماکان آريا پارسا چگونه اجرا شد؟

ايده هاي ماکان  آريا پارسا چگونه اجرا شد؟

 

وقتي ناگهان ايده اي به ذهنتان خطور مي کند آشپزي مي کنيد. شايد اولين صبح که سر کار مي رويد يا در حين پياده روي و ورزش!

http://realty.zaxa.ru/user/sproutconga6/

 

http://mp3-zone.ru/user/camelguitar2/

 

http://occtao.com/index.php?qa=user&qa_1=threadcougar5

 

 

 

شايد ايده هايي به ذهنتان خطور کند، و ديدن او که آن را انجام مي دهد، واقعاً سرگرم کننده است. ممکن است از اجراي آنها بترسيد، غافل از اينکه تجارت بزرگ و اختراعات مهم تاريخي اغلب از اين ايده هاي به ظاهر ساده سرچشمه مي گيرند.

 

ايده هاي شما ارزشمند است. البته اين بدان معنا نيست که هر ايده اي که به ذهن شما مي رسد ايده خوبي است، بلکه به اين معني است که همان ايده ممکن است پاسخي به چيزي بوده باشد که مدت ها در جستجوي آن بوديد و اکنون پاسخ به آن رسيده است. ذهن خود را به نوعي، بنابراين شما بايد قدر و ارزش آن ايده ها.

 

http://realty.zaxa.ru/user/sproutconga6/

 

http://mp3-zone.ru/user/camelguitar2/

 

http://occtao.com/index.php?qa=user&qa_1=threadcougar5

 

 

 

ممکن است ايده خوبي باشد، اما ممکن است کارساز نباشد. در واقع، تفاوت هاي زيادي بين يک ايده کارآفرينانه و يک فرصت کارآفريني وجود دارد. اغلب اين ايده به اندازه کافي خوب و صحيح است، اما اجراي آن با مشکلات زيادي همراه است. بنابراين مهم است که به دنبال فرصت هاي کارآفريني باشيد.

 

اگر نمي خواهيد در اين راه شکست بخوريد، از تجربيات مديران ارشد و کارآفرينان استفاده کنيد. دکتر ماکان آريا پارسا 36 ساله و مديرعامل هلدينگ پارس معتقد است زير گروه خود يکي از افرادي است که اين روزها با اجراي درست ايده آموزش الکترونيکي به موفقيت هاي چشمگيري دست يافته است.

چگونه ايده خود را اجرا کنيم؟

http://sprosi-otvet-portal.ru/index.php?qa=user&qa_1=buckettail8

 

https://lhsoa.com/forums/users/cornetguitar7/

 

http://qooqle.ro/index.php?qa=user&qa_1=wedgenation7

 

 

ترس از اجراي ايده هاي ناب را کنار بگذاريد. اگر با برنامه پيش برويد، به آنچه در ذهن داريد دست خواهيد يافت. به ياد داشته باشيد، اگر شما افکار خود را دنبال نکنيد، شخص ديگري اين کار را انجام خواهد داد و پس از مدتي ممکن است دلش براي شما تنگ شود!

يک جستجو انجام دهيد

http://sprosi-otvet-portal.ru/index.php?qa=user&qa_1=buckettail8

 

https://lhsoa.com/forums/users/cornetguitar7/

 

http://qooqle.ro/index.php?qa=user&qa_1=wedgenation7

 

 

اکنون که يک ايده تجاري داريد. وقت آن است که آن را رها کنيد و ادامه دهيد. اما به چه معني است؟

 

ابتدا به اين سوال پاسخ دهيد: آيا ايده شما پتانسيل موفقيت دارد؟ قبل از هر اقدامي بايد امکان سنجي ايده خود را ارزيابي کنيد.

 

براي موفقيت يک کسب و کار کوچک، بايد مشکلي را حل کند، نيازي را برآورده کند يا آنچه را که بازار به آن نياز دارد و مي خواهد ارائه دهد. راه هاي مختلفي براي تعيين نياز وجود دارد، از جمله تحقيق و آزمون و خطا.

http://asklocals.net/index.php?qa=user&qa_1=sproutcollar2

 

http://vkfan.com/user/agendalink9/

 

http://tvoi-otvety.ru/index.php?qa=user&qa_1=davidclient3

 

 

هنگام بررسي بازار بايد به سوالات زير پاسخ دهيد:

 

آيا نيازي به محصولات و خدمات مورد انتظار شما وجود دارد؟

 

چه کسي به آن نياز دارد؟

 

آيا شرکت هاي ديگري هم اکنون محصولات و خدمات مشابهي را ارائه مي دهند؟

 

رقابت با آنها چگونه است؟

https://farangmart.co.th/author/buckethour6/

 

https://musescore.com/user/45353177

 

http://asklocals.net/index.php?qa=user&qa_1=sproutcollar2

 

 

 

چگونه کسب و کار شما جايگاه خود را در بازار پيدا خواهد کرد؟

يک چک ليست تهيه کنيد

 

گام مهم بعدي پس از ارزيابي ايده، تهيه يک چک ليست کامل از تمام کارهايي است که بايد انجام دهيد. براي اجراي ايده بايد چک ليستي از الزامات ارائه دهيد. به عنوان مثال، ايده شما ممکن است راه اندازي يک فروشگاه خاص باشد، در اين صورت اولين چيزي که بايد به آن فکر کنيد اين است که چگونه سرمايه جذب کنيد؟ آيا قصد خريد يا اجاره فروشگاه را داريد؟ هزينه خريد اقلام در فروشگاه چقدر است؟

http://vkfan.com/user/agendalink9/

 

http://tvoi-otvety.ru/index.php?qa=user&qa_1=davidclient3

 

https://farangmart.co.th/author/buckethour6/

 

 

ممکن است پس انداز داشته باشيد تا خودتان اين کار را انجام دهيد يا ممکن است نياز به درخواست وام داشته باشيد. اما بعد از پايتخت بايد به سراغ مجوزهاي قانوني رفت. اخذ مجوزهاي لازم نيز بايد در اين چک ليست گنجانده شود. سپس به نيروي انساني، منابع ويژه و ... نياز داريد. وقت آن است که آنها را آماده کنيم.

 

طرح

 

براي اجراي يک ايده به يک نقشه راه دقيق نياز داريد. داشتن يک طرح تجاري مي تواند ايده شما را از راه اندازي تا رشد کسب و کار هدايت کند. داشتن چنين برنامه اي براي همه مشاغل جديد ضروري است.

 

شما مي توانيد با مشاوره و راهنمايي کارشناسان از اين طريق برنامه اي براي خود تعريف کنيد. همانطور که در مرحله آماده سازي چک ليست گفتيم، حتما مشخص کنيد که قصد داريد اسپانسر داشته باشيد يا پس انداز خودتان براي تامين سرمايه لازم. يا حتي ممکن است لازم باشد از کسي وام بگيريد.

يک ساختار تجاري را انتخاب کنيد.

کارافرين موفق از نگاه دکتر ماکان آريا پارسا

 

آيا مي خواهيد شرکت شما مالکيت خصوصي يا شرکتي باشد؟ شرکت با مسئوليت محدود يا شرکت سهامي؟

https://www.cakeresume.com/me/bucketviolin8/

 

http://clipsublimados.online/author/saltlink4/

 

http://hmsay.com/index.php?page=user&action=pub_profile&id=1215478

 

http://zaday-vopros.ru/index.php?qa=user&qa_1=camelpin4

 

https://devpost.com/lindhardthvidberg668

 

در واقع هويتي که براي کسب و کار خود انتخاب مي کنيد بر نام کسب و کار، مسئوليت هاي شما و نحوه پرداخت ماليات شما تأثير مي گذارد. با گذشت زمان، با رشد و تغيير کسب و کار شما، ساختار آن ممکن است با ارزيابي مجدد تغيير کند. پس بد نيست با اين همه پيچيدگي با يک مشاور کسب و کار حرفه اي مشورت کنيد.

 

دکتر آريا پارسا به عنوان يک مشاور حرفه اي بازرگاني نيز شناخته مي شود. او به توانايي خود در کمک به افرادي که تازه شروع کرده اند با توصيه هاي لازم افتخار مي کند. او حتي از تخصص مديران ارشد براي رشد کسب و کار خود استفاده کرد.

برند خود را انتخاب و ثبت کنيد

 

يک برند خوب مي تواند کسب و کار شما و ابعاد آن را به خوبي نشان دهد، پس در انتخاب آن بسيار دقت کنيد. هنگام بررسي گزينه هاي برندسازي، تمام معاني ممکن را در نظر بگيريد، سپس نام مورد نظر خود را انتخاب کنيد. هنگامي که بهترين نام را انتخاب کرديد، بايد بررسي کنيد که آيا در حال حاضر کسب و کاري با آن نام وجود دارد يا خير. اگر نه، نام داده شده را وارد کنيد.

https://odolbodol.shop/index.php?page=user&action=pub_profile&id=600856

 

http://webcamera.ru/user/patiorugby1/

 

https://linkandlace.com/author/salttree1/

 

http://studyroom.co.za/index.php?qa=user&qa_1=pandarugby1

 

https://sementivae.com/author/supplyrice6/

 

تيم خود را آماده کنيد

 

اگر مي خواهيد کارمنداني را استخدام کنيد، اکنون زمان شروع است. ابتدا هر موقعيت شغلي و مسئوليت را به درستي طراحي و تعريف کنيد. سپس افراد و کارشناسان مناسب را براي اين کار با دقت انتخاب کنيد.

کسب و کار خود را تبليغ کنيد

 

 

 

برچسب ها: ایده,های,ماکان,,آریا,پارسا,چگونه,اجرا,شد؟,
[ يکشنبه 11 ارديبهشت 1401 ] [ 20:25 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

درمان آلزايمر با عسل! حقايقي از معجزه تغذيه در نجات حافظه

درمان آلزايمر با عسل! حقايقي از معجزه تغذيه در نجات حافظه

 

 

بسياري از مردم به دنبال درمان طبيعي آلزايمر هستند و در مورد تأثير عسل بر آن تعجب مي کنند. بسياري از پزشکان طب سنتي مي گويند که عسل به آلزايمر و پارکينسون کمک مي کند. به عنوان يک محصول سالم و بدون عوارض جانبي، توصيه آن بسيار آسان است. در واقع، پر بودن از مواد مغذي خوب، صرف نظر از شرايط، تنها مي تواند کمک کننده باشد.

اما رويکردهاي جدي ديگري براي اين موضوع وجود داشته است، به اين اميد که کشف شود دقيقاً چه چيزي کمک مي کند، بهترين انواع عسل براي کمک به اين شرايط کدام است، دوزهاي کامل مورد نياز براي ايجاد تفاوت چيست، و به خصوص اگر واقعاً بتواند درمان کند و يا اينکه روند بيماري را کند خواهد کرد.

 

تاکنون، علم ما گفته است که «هيچ ويتامين، مکمل‌هاي غذايي يا درمان مکمل نمي‌تواند از علائم بيماري آلزايمر پيشگيري  يا  آن درمان کند.

درمان‌هاي جايگزين مانند: جينکو بيلوبا، فولات، اسيد چرب امگا 3، ويتامين B و ويتامين E يا C هنوز در مطالعات علمي دقيق و بزرگ مؤثر و بي‌خطر ثابت نشده‌اند.

قيمت خريد عسل کنار در مقايسه با داروهاي بي اثر و مخرب شيميايي براي درمان آلزايمر بسيار مقرون به صرفه و ايده آل است. پس اگر از مشکل حواس پرتي رنج مي بريد مصرف عسل را آغاز کنيد.

 

 

آلزايمر يک بيماري جدي در سراسر زمين

 

انجمن آلزايمر در مورد سال 2013 گفت:

– بيماري آلزايمر ششمين علت مرگ و مير در ايالات متحده است.

- تخمين زده مي شود که 5.2 ميليون آمريکايي در تمام سنين مبتلا به بيماري آلزايمر هستند و انتظار مي رود اين تعداد تا سال 2025 با 40 درصد افزايش به 7.1 ميليون نفر و تا سال 2050 به 13.8 ميليون نفر افزايش يابد.

- از هر سه سالمند يک نفر با بيماري آلزايمر يا نوع ديگري از زوال عقل جان خود را از دست مي دهد.

- در سال 2013، هزينه هاي مستقيم مراقبت از مبتلايان به بيماري آلزايمر بالغ بر 203 ميليارد دلار برآورد مي شود."

 

درست مانند دانشمندان آلوپاتي، متخصصان پوست نيز تحقيقات زيادي انجام مي دهند. در اينجا چيزي است که استفان بوگدانوف در "علم محصولات زنبور عسل" خود مي گويد: تصور مي شود که فعاليت ضد استيل کولين استراز با پيشگيري از بيماري هاي عصبي مانند آلزايمر مرتبط است. چندين عسل برزيلي داراي فعاليت ضد استيل کولين استراز قابل توجهي هستند که به منبع گل بستگي دارد.

 

ارتباط احتمالي بين آلزايمر و ديابت نوع 2

 

به گفته H محبوبي و همکاران، "Humanin: يک ارتباط احتمالي بين بيماري آلزايمر و ديابت نوع 2" وجود دارد. "شواهد رو به رشد همچنين از ارتباط بين ديابت و AD حمايت مي کند. اين پيوند از اين مفهوم حمايت مي کند که AD اساساً يک بيماري متابوليک با ويژگي هاي مولکولي و بيوشيميايي است که با ديابت  و مقاومت به انسولين مطابقت دارد. با اين حال، وضعيت پيچيده است، زيرا AD ممکن است در ارتباط با بيماري هاي سيستميک مقاومت به انسولين، از جمله ديابت، چاقي، و بيماري کبد چرب غير الکلي يا به عنوان يک بيماري جداگانه ايجاد شود.

 

ارتباط احتمالي بين آلزايمر و کم خوابي

 

براي خواب بهتر، مغز خود را با عسل تغذيه کنيد. Prog Mol Biol Transl Sci (2014) و 141AS Lim، و همکاران، "تکه تکه شدن خواب و خطر ابتلا به بيماري آلزايمر و زوال شناختي در افراد مسن". Sleep (2013)، هر دو گفتند: بيماري آلزايمر با خواب قطع شده، خواب بي کيفيت و آپنه خواب مرتبط است. با خريد عسل کنار اصل و مصرف آن تا حدود زيادي مي توانيد بي خوابي خود را درمان کنيد.

 

طبق گفته G Hurtado-Alvarado و همکاران، "از دست دادن خواب به عنوان عاملي براي ايجاد تغييرات التهابي سلولي و مولکولي". Clin Dev Immunol: "مطالعات باليني و تجربي در انسان و حيوانات نشان داده است که در صورت تجربه کم خوابي، اختلالات سيستم ايمني قابل توجهي وجود دارد." Fessenden نتيجه مي گيرد: "اين ارتباطات نشان مي دهد که بهبود الگوهاي خواب در افراد مسن ممکن است به طور قابل توجهي تظاهرات و پيشرفت همه بيماري هاي مرتبط با سندرم متابوليک، از جمله آلزايمر را کاهش دهد."

 

استرس متابوليک مزمن - منشأ همه بيماري ها !

 

به گفته ران فسندن در "انقلاب عسل جديد" 3 عامل اصلي مسئول اين بيماري ها هستند: گرسنگي مزمن مغز، کم خوابي مزمن و استرس متابوليک مزمن. آنها چه هستند؟

 

 • گرسنگي مزمن مغز = گرسنگي مکرر مغز که هر شب زماني رخ مي دهد که ذخيره گليکوژن کبد در طول خواب کاهش مي يابد.
 • کم خوابي مزمن = نتيجه گرسنگي مغز است که باعث ترشح آدرنالين و کورتيزول مي شود و در نتيجه خواب کوتاه و قطع مي شود.
 • استرس متابوليک مزمن = وضعيتي که با ترشح مکرر و زياد آدرنالين و کورتيزول اتفاق مي افتد. اين يک مکانيسم محافظتي است که توسط مغز آغاز مي شود تا در صورت تخليه ذخاير گليکوژن کبد، سوخت را براي خود فراهم کند.

 

 

 

اين سه با هم در هم تنيده مي شوند و خود را به شکل هاي متفاوتي در افراد نشان مي دهند، اما همه آنها در عناصر علت و معلولي مشترک هستند. البته همه افراد چاق ديابت ندارند، همانطور که نمي توانيم بگوييم افراد لاغر نمي توانند ديابت داشته باشند. با شروع از اين سه وضعيت، برخي افراد دچار پوکي استخوان، افسردگي، کمبود تيروئيد يا شروع زودهنگام بيماري آلزايمر يا پارکينسون يا ساير اشکال بيماري هاي عصبي مي شوند. برخي از افراد به سرطان يا بيماري عروق کرونر مبتلا مي شوند. بسياري از آنها فشار خون بالا دارند يا در اثر سکته دچار معلوليت مي شوند. ديگران فقط هر شب بد مي خوابند. همه چيز به هر ارگانيسم و ??ساير سيستم هاي درگير بستگي دارد.

اما به نظر مي رسد که همه چيز به اين دليل است که رهبر همه اندام هاي ما، يعني مغز، خوشحال نيست. زيرا گرسنه است و نمي تواند به خوبي کار کند.

نتيجه گيري Fessenden اين است که استرس متابوليک مزمن توسط "گرسنگي مزمن مغز" ايجاد مي شود، که ناشي از سطح پايين گليکوژن کبد در طول شب است. سال به سال، اين گرسنگي منجر به استرس متابوليک مداوم مي شود. ما ابتدا آن را به عنوان خواب بد يا خواب بد کيفيت يا احساس گرسنگي درک مي کنيم و سپس مي تواند به ديابت، چاقي، بيماري هاي تخريب کننده عصبي از جمله بيماري آلزايمر، پارکينسون و بيماري نورون حرکتي مانند بيماري لو گريگ تبديل شود.

 

يک دوز عسل قبل از خواب، يعني 1 قاشق چايخوري تا 2 قاشق غذاخوري با توجه به وزن بدن، چيزي است که رون فسندن توصيه مي کند. او گفته خود را با توضيحات زير تأييد مي کند:

 • عسل اجازه مي دهد تا فيزيولوژي بهبودي بدون وقفه در هنگام استراحت اتفاق بيفتد.
 • عسل سطح کورتيزول توليد شده در اثر گرسنگي مغز را کاهش مي دهد.
 • کورتيزول بر هيپوکامپ، مرکز حافظه کوتاه مدت و تثبيت حافظه تأثير منفي مي گذارد.
 • کاهش يا از بين بردن آسيب احتمالي هيپوکامپ ناشي از سطوح بيش از حد کورتيزول، تثبيت و بازيابي حافظه را بهبود مي بخشد.
 • اين واقعيت که عسل همچنين قند خون را تثبيت مي کند و خطر مقاومت به انسولين و ديابت را که به عنوان عوامل ايجاد کننده آلزايمر شناخته مي شوند کاهش مي دهد، بيشتر نشان مي دهد که عسل ممکن است در کاهش شيوع اين بيماري وحشتناک نقش داشته باشد.

 

نقش ژل رويال در درمان بيماري آلزايمر

 

دانشمندان مي‌گويند: «ژل رويال ممکن است عامل اميدوارکننده‌اي براي فعال‌سازي سلول‌هاي بنيادي عصبي در مغز بالغ باشد که انتظار مي‌رود به سلول‌هاي عصبي يا گليال تمايز يابد». و در ادامه مي گويد: "تحقيقات اخير رابطه بين نوروژنز در شکنج دندانه دار هيپوکامپ و علائم افسردگي را روشن کرد، انتظار مي رود استفاده موثر از ژل رويال براي فعال کردن نوروژنز باشد. کاهش مرگ نورون ها و افزايش نوروژنز در بيماري آلزايمر و بيماري هاي پارکينسون نيز ممکن است توسط ژل رويال پشتيباني شود، اگرچه آزمايش دقيق حيواني ضروري است.

 

زهر زنبور عسل

 

قبلاً ثابت شده است که زهر زنبور عسل داراي خواص مفيدي در برابر آرتريت و بيماري هاي مختلف سيستم عصبي مانند مولتيپل اسکلروزيس، پارکينسون، آلزايمر و التهابات سيستم عصبي محيطي و مرکزي است. گزارش ها و مطالعات منتشر شده اي وجود دارد که از اين موضوع حمايت مي کند، اگرچه نياز به تحقيقات بيشتري وجود دارد. زهر زنبور عسل به دليل اثرات متفاوتي که بر سيستم عصبي مرکزي و محيطي دارد، براي درمان بيماري هاي مختلف قلبي نيز استفاده مي شود.

 

نتيجه

 

 1. مصرف روزانه عسل به پيشگيري از بيماري هاي عصبي مانند آلزايمر يا پارکينسون کمک مي کند. يک دوز عسل که درست قبل از خواب مصرف مي شود، مغز ما را با گليکوژن کبدي لازم تغذيه مي کند و ما را از گرسنگي مزمن مغز، از دست دادن خواب مزمن و استرس متابوليک مزمن که مي تواند باعث بسياري از بيماري ها شود، در امان نگه مي دارد.
 2. انواع عسل هايي وجود دارند که بيشتر مورد مطالعه قرار گرفته اند،  که داراي فعاليت ضد استيل کولين استراز هستند که تصور مي شود با پيشگيري از بيماري هاي عصبي مرتبط است. که ما در اينجا خريد عسل کنار را با قدرت به شما پيشنهاد مي کنيم.
 3. طب سوزني با زهر زنبور عسل در درمان آلزايمر، پارکينسون يا ALS موثرتر است، اما موضوع به تحقيقات و آزمايشات باليني بيشتري نياز دارد. در حال حاضر، نتايج بسيار اميدوار کننده است.

 

https://app.box.com/s/3u0owsv87dna13v6mt8p0knhtd554mvv

https://nihekar909.bloggersdelight.dk/2022/04/12/%d8%a2%db%8c%d8%a7-%d8%a7%d8%b2-%d8%aa%d8%a7%d8%ab%db%8c%d8%b1-%d8%a7%d8%b9%d8%ac%d8%a7%d8%a8-%d8%a2%d9%88%d8%b1-%d8%b2%d9%86%d8%ac%d8%a8%db%8c%d9%84-%d9%88-%d8%b9%d8%b3%d9%84%da%af%d9%88%d9%86-%d8%af /

https://www.homify.pk/ideabooks/8730714/%D8%A2%DB%8C%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%D8%A7%D8%AB%DB%8C%D8%B1-%D8%A7%D8%B9%D8%AC%D8%A7%D8%A8-%D8%A2%D9%88%D8%B1-%D8%B2%D9%86%D8%AC%D8%A8%DB%8C%D9%84-%D9%88-%D8%B9%D8%B3%D9%84%DA%AF%D9%88%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%AD%D9%81%D8%B8-%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%D8%AA%DB%8C-%D8%AE%D8%A8%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AF%D8%9F

https://www.zupyak.com/p/3065456/t/ay-z-tthyr-jb-awr-znjbyl-w-slgwn-dr-hfz-slmty-khbr-dryd

https://articlescad.com/-105137.html

https://chopatti.com/blogs/post/13892

https://offpageseo2000.weebly.com/ggggg/7636404

https://nftmarketplace294331327.wordpress.com/2022/04/12/%ef%bf%bc%d8%a2%db%8c%d8%a7-%d8%b9%d8%b3%d9%84-%da%af%d8%b4%d9%86%db%8c%d8%b2-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%af%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86-%d8%a7%d9%81%d8%b3%d8%b1%d8%af%da%af%db%8c-%d9%85%d9%81%db%8c /

https://ddfawere.webstarts.com/blog/post/aasl-shn-z-br-drm-n-fsrd-mf-d-st

 

برچسب ها: درمان,آلزایمر,با,عسل!,حقایقی,از,معجزه,تغذیه,در,نجات,حافظه,
[ جمعه 9 ارديبهشت 1401 ] [ 13:39 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

رايانه کمک مرکز عيب يابي کامپيوتر

 

 خبرگزاري آريا- با شيوع موج جديد بيماري کرونا بيشتر کاربران فعاليت هاي خود را در خانه و به صورت دورکاري انجام مي‌دهند به همين دليل استفاده افراد از اينترنت و کالاهاي ديجيتالي مانند کامپيوتر و لپ تاپ افزايش يافته است به طوري که اکنون درون منزل يا دفتر کار هر فردي حتما چند مورد از ديوايس هاي هوشمند ديده مي‌شود.

 

اما به وجود آمدن مشکلات کامپيوتري و سيستمي در دستگاه‌هاي هوشمند امروزي امري اجتناب ناپذير بوده و با وجود شرايط کرونا رفتن به بيرون از منزل براي رفع مشکلات کامپيوتري و تلفن همراه به شدت خطرناک است. اما چگونه مي‌توانيم بدون مراجعه به مراکز خدمات کامپيوتري متفرقه مشکل دستگاه خود را رفع کنيم؟

s3_g0hd.jpg

در چنين مواقعي بهترين راه حل مشکل از طريق تماس تلفني است. با ما همراه باشيد تا بيشتر با خدمات رايانه کمک آشنا شويم.

خدمات کامپيوتري غير حضوري

يک ساعت را در نظر بگيريد تا زماني مي‌تواند به درستي فعاليت خود را انجام دهد که تمام چرخ دهنده هاي آن به درستي کار خود را انجام دهند. قطعات ديجيتالي هم از اين قانون پيروي مي‌کنند و اگر بخشي دچار اختلال شود کل فرايند دستگاه دچار مشکل شده و کامپيوتر يا لپ تاپ شما نياز به تعميرات سخت افزاري يا نرم افزاري دارد.

بنابراين وجود يک مرکز پشتيباني و خدمات کامپيوتري تلفني که به صورت شبانه روزي آماده خدمت رساني به کاربران در هر نقطه از کشور باشد امري کاملا مهم تلقي مي‌شود که مي‌تواند به صورت حضوري و غير حضوري به راه حل مشکلات کامپيوتري و تلفن همراه کاربران بپردازد.

 

رفع مشکلات کامپيوتر با تلفن

همانطور که در ابتدا به آن پرداختيم، وظيفه مرکز رايانه کمک، پشتيباني کامپيوتري تمامي کاربران است که ديوايس آنها به هر دليلي دچار مشکل شده و به اورژانس کامپيوتري نياز دارند.

رايانه کمک با دارا بودن کارشناسان متخصص در زمينه هاي مختلف به سرعت دستگاه شما را بررسي کرده و پس از عيب يابي به رفع ايراد سيستم شما مي‌پردازند. اين مجموعه براي هر نوع ديوايسي، متخصص مخصوص به خود را دارند و امکان عيب‌يابي و رفع مشکل (کامپيوتر، تلفن همراه، مک، شبکه، پرينتر و...) در کمترين زمان ممکن را دارد.

اکنون تصميم با شماست، مي‌توانيد با اين شرايط که همه‌گيري بيماري به شدت افزايش يافته است به بيرون رفته و پس از اتلاف انرژي و زمان بسيار، سيستم خود را براي رفع ارور هاي کامپيوتري به خدمات رايانه اي متفرقه و رايگان بسپاريد و يا از خدمات حل مشکل کامپيوتر از راه دور رايانه کمک بهره مند شويد. براي رفع مشکل و ارتباط با رايانه کمک با شماره 9099071540 از طريق تلفن ثابت و با شماره  0217129 از طريق تلفن همراه با کارشناسان حل مشکلات نرم افزاري و سخت افزاري در ارتباط باشيد.

راه حل مشکلات کامپيوتري در منزل

يکي ديگر از خدماتي که توسط شرکت رايانه کمک به کاربران ارائه مي‌شود، بررسي و رفع مشکل کامپيوتر در محل است. اگر کاربران عزيز ما به هر دليلي نتوانند از طريق تلفن با ما در ارتباط باشند، اين امکان وجود دارد که با ثبت سرويس، کارشناسان فني به محل آنها اعزام شوند.

زيرا برخي مواقع ممکن است مشکل کاربران نياز به بررسي دقيق کامپيوتري داشته باشنيد، در چنين مواقعي کارشناسان ما پيشنهاد مي‌کنند که کاربران از طريق سايت اصلي رايانه کمک به ثبت سرويس حضوري براي عيب‌يابي و تعمير کامپيوتر در محل اقدام کنند. مزيت اين سرويس اين است که کاربران نيازي به خارج کردن ديوايس خود ندارند زيرا پس از پر کردن فرم درخواست تعميرکار کامپيوتر، کارشناسان ما با آنها تماس گرفته و پس از هماهنگي هاي لازم، به محل آنها اعزام مي‌شوند تا دستگاه آنها را بررسي و به رفع مشکل کامپيوتر در محل بپردازند.

 

عيب يابي و تعمير کامپيوتر در منزل به چه صورت است؟

زماني که به هر دليل ديوايش شما نتواند به درستي فرايند عادي خود را طي کند، لازم است علت اين موضوع شناسايي و رفع شود. تعمير کامپيوتر خانگي هم دقيقا بر همين اصل بنا شده است تا زماني که کاربران به هر دليل با ايراد کامپيوتر روبرو شده اند بدون هيچ زحمتي کارشناسان ما در محل حاظر شده و به رفع مشکل کيس کامپيوتر با لپ تاپ شما بپردازند.

اين نوع خدمت مزيت هاي مختلفي نسبت به ساير دارد که از اصلي ترين آنها مي‌توان به موارد زير اشاره کرد.

1. امنيت اطلاعات

 اولين مزيتي که در سرويس کامپيوتر در محل وجود دارد، امنيت اطلاعات کاربران است. بسياري از افراد جامعه بر روي کامپيوتر خود اطلاعات خصوصي يا محرمانه نگهداري مي‌کنند که علاقه ندارند که افراد متفرقه به آنها برسد. بنابراين با خدمات تخصصي کامپيوتر در محل، تمام مراحل عيب‌يابي و تعمير قطعات رايانه در مقابل شما انجام مي‌شود و مي‌توانيد نسبت به هر مرحله کاملا واقف باشيد.

2. کارشناسان متخصص خدمات کامپيوتر

 مورد بعدي که اهميت دارد، تسلط کارشناس هاي است که قرار است دستگاه شما را بررسي کنند، امروزه با توجه به هزينه و افزايش شرکت هاي ساخت قطعات الکترونيکي، فردي که بتواند با قسمت هاي سخت افزاي کامپيوتر آشنا بوده و در کمترين زمان ممکن مشکل آن را برطرف کنند، بسيار ارزشمند است. از اين جهت کارشناسان فني رايانه کمک به سرعت ديوايس شما را بررسي کرده و پس از آن اقدام به تعمير دستگاه مي‌کنند.

3. هزينه تعميرات کامپيوتر

و در آخر بهتر است به هزينه اشاره کنيم. بيشتر کاربران بودجه مشخصي را براي تعميرات و ارتقا کامپيوتر يا لپ تاپ خود کنار مي‌گذارند اما بايد گفت که هيچ هزينه ثابتي در اين زمينه وجود ندارد و بسته به شرايط افراد سنجيده و به آنها اعلام مي‌شود، اما نيازي نيست نگران هزينه هاي اضافي باشيد زيرا کارشناسان ما در زمان بررسي دستگاه تمام قسمت هاي ديوايس شما را بررسي کرده و هزينه منصفانه براي تعمير کامپيوتر براي شما مدنظر گرفته مي‌شود.

جمع بندي

در اين مقاله سعي کرديم به معرفي خدمات رايانه کمک بپردازيم که با بهره‌گيري از آنها مي‌توانيد مشکلات کامپيوتري خود را رفع کنيد. حل مشکلات سيستم هاي کامپيوتري و لپ تاپ در محل اقدامي است علاوه بر صرفه جويي در زمان و هزينه کاربران، از جان کاربران در برابر همه‌گيري بيماري محافظت مي‌کند.

منبع : www.aryanews.com

 

برچسب ها: رایانه,کمک,مرکز,عیب,یابی,کامپیوتر,
[ يکشنبه 14 فروردين 1401 ] [ 9:49 ] [ کاووسی فر ]
[ ]
صفحه قبل 1 صفحه بعد