انزال زود رس و راه درماني آن

انزال زود رس و راه درماني آن

 

انزال زودرس زماني اتفاق مي افتد که مرد زودتر از آنچه که همسرش دوست دارد در طول رابطه جنسي دچار انزال شود. انزال زودرس يک شکايت شايع جنسي است. برآوردها متفاوت است ، اما از هر 3 مرد 1 نفر مي گويند که اين مشکل را در برخي مواقع تجربه مي کنند. براي درمان زود انزالي ميتوانيد با مشاور در ارتباط باشيد.

 

تا زماني که به ندرت اتفاق مي افتد ، جاي نگراني نيست. با اين حال ، ممکن است با انزال زودرس تشخيص داده شود اگر:

هميشه يا تقريباً هميشه در عرض يک دقيقه پس از نفوذ انزال کنيد

نمي توانند انزال را در طول مقاربت در تمام يا تقريباً همه زمان ها به تأخير بيندازند

احساس ناراحتي و سرخوردگي کنيد و در نتيجه از صميميت جنسي اجتناب کنيد

هر دو عامل رواني و بيولوژيکي مي توانند در انزال زودرس نقش داشته باشند. اگرچه بسياري از مردان از صحبت کردن در مورد آن خجالت مي کشند ، اما انزال زودرس يک بيماري شايع و قابل درمان است. داروها ، مشاوره و تکنيک هاي جنسي که انزال را به تأخير مي اندازد - يا ترکيبي از اين موارد - مي تواند به بهبود رابطه جنسي براي شما و شريک زندگي شما کمک کند.

 

علائم

علامت اصلي انزال زودرس عدم توانايي در تاخير در انزال بيش از يک دقيقه پس از نفوذ است. با اين حال ، اين مشکل ممکن است در همه موقعيت هاي جنسي ، حتي در هنگام خودارضايي رخ دهد.

 

انزال زودرس را مي توان به صورت زير طبقه بندي کرد:

 

مادام العمر (اوليه). انزال زودرس مادام العمر در تمام يا تقريباً همه زمانها با اولين برخورد جنسي شما اتفاق مي افتد.

اکتسابي (ثانويه). انزال زودرس پس از تجربه جنسي قبلي بدون مشکلات انزالي ايجاد مي شود.

بسياري از مردان احساس مي کنند علائم انزال زودرس دارند ، اما علائم با معيارهاي تشخيصي زود انزالي مطابقت ندارد. در عوض اين مردان ممکن است انزال زودرس متغير طبيعي داشته باشند ، که شامل دوره هاي زود انزالي و همچنين دوره هاي انزال طبيعي است.

 

زمان مراجعه به پزشک

 

در صورت انزال زودتر از آنچه مي خواهيد در اکثر روابط جنسي با پزشک خود مشورت کنيد. معمولاً براي مردان از بحث در مورد مسائل مربوط به سلامت جنسي احساس خجالت مي کنند ، اما اجازه ندهيد که شما را از صحبت با پزشک باز دارد. انزال زودرس يک مشکل شايع و قابل درمان است.

 

براي برخي از مردان ، مکالمه با پزشک ممکن است نگراني هاي مربوط به انزال زودرس را کاهش دهد. به عنوان مثال ، شنيدن اينکه انزال زودرس گاه به گاه طبيعي است و زمان متوسط ??از شروع رابطه تا انزال حدود پنج دقيقه است ، ممکن است اطمينان بخش باشد.

لينک مطلب: https://t1p.de/2ouj

 

برچسب ها: انزال,زود,رس,و,راه,درمانی,آن,
[ پنجشنبه 25 شهريور 1400 ] [ 17:36 ] [ کاووسی فر ]
[ ]