پروژه‌هاي ذخيره‌سازي انرژي

CIP، شريک Alcemi براي توسعه پروژه هاي ذخيره سازي باتري 4GW در بريتانيا. انتقال و توزيع نيرو ذخيره سازي. اين مجموعه شامل پروژه‌هاي ذخيره‌سازي انرژي است که در حال حاضر در مرحله توسعه هستند و مدت زمان ذخيره‌سازي آن تا چهار ساعت مي‌رسد.

 

اين مجموعه شامل پروژه‌هاي ذخيره‌سازي انرژي در مرحله توسعه است. (اعتبار: سابين ون ارپ از Pixabay)

 

توسعه‌دهنده ذخيره‌سازي انرژي Alcemi و Copenhagen Infrastructure Partners (CIP) براي توسعه، ساخت و بهره‌برداري مجموعه‌اي از دارايي‌هاي ذخيره‌سازي انرژي 4 گيگاواتي در بريتانيا با يکديگر همکاري کرده‌اند.

https://cutt.ly/ZGHQtst 

https://mub.me/KY3M 

اين مجموعه شامل پروژه هاي توسعه در مراحل آخر با ظرفيت ذخيره سازي انرژي 300 مگاوات و 500 مگاوات با مدت زمان ذخيره سازي حداکثر تا چهار ساعت است.

 

انتظار مي‌رود ساخت و ساز اولين پروژه در سال 2023 آغاز شود و پروژه‌هاي بيشتري به طور منظم دنبال شوند و در نيمه دوم اين دهه با انرژي همراه شوند.

 

CIP در درجه اول فعاليت هاي تدارکاتي را پيش از ساخت اولين پروژه هدايت مي کند.

 

شريک ارشد CIP، Christian Skakkeb?k گفت: "ما خوشحاليم که با Alcemi در چنين مجموعه اي هيجان انگيز از پروژه هاي ذخيره انرژي باتري در مقياس بزرگ همکاري مي کنيم.

 

ما انتظار داريم که اين پروژه‌ها يک انتقال مقرون‌به‌صرفه به سمت بخش توليد برق کم کربن و بسيار انعطاف‌پذير در بريتانيا را امکان‌پذير کنند. ما مشتاقانه منتظر حمايت از Alcemi در توسعه اين پروژه ها و ارزش افزوده از طريق فعاليت هاي خود هستيم."

 

CIP گفت که اين پروژه ها در مکان هاي استراتژيک براي پشتيباني از سيستم انتقال با تنظيم تأثير محدوديت هاي شبکه در حال توسعه هستند.

 

اين پروژه ها به کاهش هزينه کلي انرژي براي مصرف کنندگان و کاهش شدت کربن در بخش برق بريتانيا کمک مي کند.

 

همچنين، آنها امکان استفاده بهتر از منابع انرژي تجديدپذير موجود را فراهم مي‌کنند و نياز به توليد برق از سوخت فسيلي را در دوره‌هاي اوج تقاضا حذف مي‌کنند.

 

Alcemi پروژه ها را آغاز کرده است و انتظار مي رود که آنها را با حمايت CIP و سرمايه گذار بنيانگذار آن Susgen توسعه دهد.

 

Susgen درگير تأمين مالي و مشارکت با شرکت‌هايي است که در سرمايه‌گذاري، توسعه و مديريت پرتفوي دارايي‌هاي انرژي پايدار هستند.

 

مديرعامل Alcemi مارک ويليامسون گفت: "ما از کار با شريک مهم و استراتژيک مانند CIP هيجان زده هستيم. اين يک گام مهم براي امکان ساختن مجموعه پروژه‌هاي ذخيره‌سازي انرژي ما است که سهم قابل توجهي در دستيابي به خالص صفر تا سال 2050 دارد.

به نقل از iroilmarket ، وزارت انرژي ايالات متحده (DOE) امروز دو دستور بلندمدت صادر کرد که اجازه صادرات گاز طبيعي مايع (LNG) را از دو پروژه فعلي صادرات LNG، گذرگاه Sabine Pass شرکت Cheniere Energy در لوئيزيانا و Corpus Christi در تگزاس صادر کرد. https://iroilmarket.com/

 

اين دو سفارش به Sabine Pass و Corpus Christi انعطاف بيشتري براي صادرات معادل 0.72 ميليارد فوت مکعب در روز گاز طبيعي به عنوان LNG به هر کشوري که ايالات متحده با آن توافقنامه تجارت آزاد ندارد، از جمله تمام اروپا، مي دهد.

 

در حالي که صادرکنندگان ايالات متحده در حال حاضر با حداکثر ظرفيت يا نزديک به حداکثر ظرفيت خود صادرات دارند، با صدور امروز، هر پروژه صادراتي LNG ايالات متحده داراي مجوز از DOE براي صادرات کامل ظرفيت خود به هر کشوري است که توسط قانون يا سياست ايالات متحده منع نشده است.

 

ايالات متحده اکنون بزرگترين صادرکننده جهاني LNG است و قرار است صادرات آن تا پايان سال جاري 20 درصد بيشتر از سطح فعلي افزايش يابد زيرا ظرفيت اضافي آنلاين مي شود. در ژانويه 2022، LNG ايالات متحده بيش از نيمي از واردات LNG را به اروپا در اين ماه تامين کرد.

 

با افزايش مورد انتظار در صادرات LNG، وزارت انرژي به ويژه بر کاهش انتشار گاز متان در بخش نفت و گاز در داخل و خارج از کشور متمرکز شده است و از تخصص فني عميق اين وزارتخانه استفاده مي کند.

 

LNG ايالات متحده يک جزء مهم براي امنيت انرژي جهاني است و وزارت انرژي به يافتن راه هايي براي کمک به متحدان و شرکاي تجاري خود در تامين انرژي مورد نياز خود و در عين حال ادامه کار براي کاهش تأثير تغييرات آب و هوايي متعهد است.

 

https://www.ted.com/profiles/34071983/about

https://www.behance.net/timboyd3

https://timboyd8.livejournal.com/profile

https://www.quora.com/profile/Tim-Boyd-133

https://www.twitch.tv/timboyd8t

https://www.openstreetmap.org/user/TimBoyd8

https://www.tripadvisor.com/Profile/timbW5606QL

https://www.4shared.com/u/UJNhURML/TimBoyd8.html

https://www.indiegogo.com/individuals/28835129

 

 

 

برچسب ها: پروژه‌های,ذخیره‌سازی,انرژی,,
[ جمعه 16 ارديبهشت 1401 ] [ 14:10 ] [ کاووسی فر ]
[ ]